logo
برنده شیم : معرفی مسابقات تلویزیونی
برنده شیم : معرفی مسابقات تلویزیونی

مسابقه تلویزیونی ستاره ساز همه چیز درباره مسابقه ستاره ساز

مسابقه ستاره ساز کشف استعدادهای فوتبال

مسابقه ستاره ساز به منظور کشف استعدادهای فوتبال به زودی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. به محض پخش اطلاعات کامل در همین جا اضافه میشود

 

مسابقه ستاره ساز برای کشف استعداد های فوتبالی کشورمان در تمامی نقاط حتی جاهای دور افتاده راه اندازی شد مجری این برنامه محمد حسین میثاقی میباشد و داوران این مسابقه نیز خداداد عزیزی فیروز کریمی و مهدی مهدوی کیا هستند

مسابقه جذاب تلویزیونی ستاره ساز از شبکه سه سیما پخش می شود برای اولین‌بار آنونس این مجموعه در برنامه نود توسط عادل فردوسی پور از شبکه سه سیما منتشر شد .

تیزر معرفی مسابقه ستاره ساز

 

میخوای با نحوه کار برنامه ستاره ساز آشنا بشی؟ ستاره ساز چطور استعدادهای فوتبال ایران را کشف خواهد کرد؟ ویدئوی زیر را ببینید

هدف از برگزاری مسابقه ستاره ساز چیست؟

بنا به گفته مربیان این مسابقه هدف برند هدف ستاره ساز کشف استعداد های فوتبالی ایران عزیزمان در تمامی نقاط و پرورش این استعداد ها برای ورود به صنعت فوتبال کشورمان است

چطور در مسابقه ستاره ساز شرکت کنم؟روش شرکت در مسابقه ستاره ساز

شاید شما نیز یک علاقه مند به فوتبال باشید که بخواهید در مسابقه ستاره ساز شرکت کنید و در این مسابقه ثبت نام نمایید  برای شرکت در این مسابقه ابتدا وارد سایت این مسابقه به آدرس ستاره ساز دات آی آر می‌شوید پس از ورود به سایت روی دکمه ارسال ویدیو کلیک کنید سپس در کادر باز شده شماره موبایل خود را وارد کنید در نهایت کد ارسال کد تایید ارسال شده به موبایل خود را در کادر مربوطه وارد کنید بعد از انجام این کار فرم زیر برای شما نمایش داده می شود که با پر کردن این فرم میتوانید فیلمی از توانمندی های فوتبالی خود را ارسال کنید.

چه کسانی میتوانند در مسابقه ستاره ساز شرکت کنند؟

زده سنی شرکت کنندگان در این مسابقه از متولدین سال ۱۳۷۵ به بالا میباشد.

هزینه شرکت در مسابقه ستاره ساز چقدر است؟

هزینه شرکت در این مسابقه به مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان است که پس از ارسال فرم از طریق درگاه پرداخت اینترنتی می توانید آن را پرداخت کنید.

 

مسابقه ستاره ساز توسط کدام شرکت آماده می شود؟

شرکت برج دیده بان آفتاب با همکاری شبکه سوم سیما مسابقه ستاره ساز را برگزار می کنند.

مسابقه ستاره ساز چیست؟

ستاره ساز رقابتی می باشد از جنس فوتبالی جایی برای دیده شدن مسابقه ای برای شناسایی و رشد و ساختار و ساختن استعداد های جوان فوتبال در کشور ما این مسابقه در قالب رقابت جذاب و سالم برای شناسایی ستاره های آینده فوتبال ایران برگزار می شود.

چهره های شاخصی همانند مهدی مهدوی‌کیا و مجتبی جباری و خدادادعزیزی با کمک فیروز کریمی در اجرای این مسابقه ای یار محمدحسین میثاقی میباشند.

جوایز مسابقه ستاره ساز چیست؟

با ارزش ترین جایزه این مسابقه معرفی شما به عنوان یک استعداد فوتبالیمی باشد. از بین افراد پرشماری که در برنامه شرکت می‌کند سه نفری که به مرحله نهایی راه پیدا کنند به عنوان نفرات برتر مسابقه ستاره ساز توسط برنامه بورسیه می‌شوند و به  آکادمی های باشگاه های معتبر اروپایی برای ادامه فوتبال شان فرستاده میشوند.

قوانین مسابقه ستاره ساز چیست؟

ستاره ساز ضمن احترام برای حریم شخصی کاربران جهت ثبت نام در وب سایت اطلاعات را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدمات امن و مطمئن را ارائه دهد به همین منظور اطلاعاتی مانند آدرس شماره تلفن و ایمیل نیاز می باشد آدرس ایمیل و تلفن که کاربر در پروفایل خود ثبت می کند تنها آدرس های مورد تایید کاربر می باشد و تمام مکاتبات و پاسخ های مسابقه ستاره ساز از طریق همان شماره ها صورت میگیرد.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

error: Content is protected !!