مسابقه عصر جدید

پارسا خائف : بیوگرافی پارسا خائف | جدیدترین اجرای پارسا خائف

پارسا خائف ، خواننده نوجوانی که بعد از رسیدن به فینال عصر جدید محبوبیت و شهرت بیشتری کسب کرد و توانست خود را بعنوان یک خواننده آینده دار معرفی کند.

پارسا خائف در عصر جدید

بخشی از افتخارات پارسا خائف تا کنون عبارتند از

  • خوانندگی تیتراژ مسابقه میدون توسط پارسا خائف
  • پارسا خائف فینالیست مسابقه عصر جدید
    نفر اول آواز جشنواره موسیقی جوان 97
  • نفر برگزیده پنجمین جشنواره نوای خرم
  • اهنگ اشک مهتاب

جدیدترین اجرای پارسا خائف

در 12 اسفند 97 و در شب پنجم مسابقه عصر جدید ، پارسا خائف در این برنامه به خوانندگی پرداخت و شاید برای اولین بار بود که ایران این خواننده نوجوان و بی نظر را دید . من نیز با مشاهده اجرای این خواننده بی نظیر خیلی سر ذوق آمدم و تصمیم گرفتم کمی بیشتر با وی آشنا شوم. با من همراه باشید.

اجرای پارسا خائف در قسمت 5 عصر جدید 12 اسفند 97

اجرای پارسا خائف دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از ۲۲ مرداد شروع شد و ۱۸ شهریور به کار خود پایان داد. در زیر میتوانید اجرای پارسا خائف در این جشنواره را تماشا کنید و لذت ببرید.

 

بیوگرافی پارسا خائف

پارسا خائف در اردیبهشت سال ۱۳۸۴ در اردبیل به دنیا آمد

شروع خواند وی از  7  سالگی بود.

از آنجا که ساکن اردبیل بود با شرکت در کلاس های آواز حوزه هنری و مجتمع هنری فدک، تحت آموزش قرار گرفت و زیر نظر استادهای خود آموزش اصولی خوانندگی را آغاز کرد

اساتید پارسا خائف در اردبیل :

  • استاد محمد علی احدی
  • استاد حیدر محرمی

پارسا خائف پیشرفت خوبی داشت و توانست در سال 1396 بعنوان نفر اول جشنواره موسیقی استان اردبیل در رشته آواز ایرانی خود را مطرح کند.

دیری نپایید که در سال 1397 عنوان اولی جشنواره ملی موسیقی جوان را در تهران کسب کرد. در این راه اساتیدی چون علیرضا مهدیزاده ، فواد سمیعی و امید مظهری به پارسا کمک کردند.

اولین قطعه محبوب پارسا خائف در اواخر سال 1396 رونمایی شد. قطعه اشک مهتاب استاد شجریان.

اولین کنسرت پارسا خائف

پارسا خائف در سال 1396 با ارکستر کودکان تبریز به سرپرستی قادر رودکیان همکاری خود را آغاز کرد، و در تابستان 97 همزمان با عید قربان در تالار بین المللی شهریار تبریز به مدت 2 روز به اجرای قطعات آوازی و تصنیف های مختلف پرداخت که مورد توجه و اقبال عمومی هم بود.

پارسا به همراه گروه خود در سال 97 توانست برگزیده جشنواره بین المللی شمس و مولانا شود:

پارسا خائف به همراه ارکستر کودکان رودکی تبریز در جشنواره بین المللی شمس و مولانا  شرکت کرد و توانست با اجرای بی نظیر خود که بسیار مورد تشویق حاضرین و به خصوص داور اصلی جشنواره استاد کیوان ساکت قرار گرفت و این گروه به عنوان برگزیده جشنواره بین المللی شمس و مولانا سال ۹۷ انتخاب شدند .

پارسا خائف همچنین در سال جاری با شرکت جشنواره استاد همایون خرم با اجرای تصنیف «در میان گلها» به عنوان برگزیده این جشنواره در رشته آواز انتخاب و تندیس و لوح تقدیر جشنواره را در مرحله نهایی از آن خود کرد

کنسرت پارسا خائف در جشنواره شمس و مولانا

ربنای زیبای پارسا خائف را حتما گوش دهید تا لذت ببرید

پارسا خائف 11 ساله خوانندگی میکند:

اجرای تصنیف مرغ سحر توسط پارسا خائف 11 ساله

پارسا خائف در برنامه فرمول یک

اوازخوانی پارسا خائف در سال 96

«پارسا خائف» نفر برگزیده پنجمین جشنواره نوای خرم

«پارسا خائف» هنرمند نوجوان اردبیلی نفر برگزیده پنجمین جشنواره نوای خرم در رشته آواز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرّم پنجشنبه 22 آذرماه در تالار وحدت تهران برگزار و پارسا خائف هنرمند اردبیلی در رشته آواز به خاطر اجرای تصنیف «در میان گلها» استاد زنده یاد همایون خرم نفر برگزیده کشوری این جشنواره معرفی شد.

این نوجوان هنرمند در سال جاری نیز برگزیده و نفر اول جشنواره ملی موسیقی جوان در رشته آواز ایرانی شد.

برگزیده جشنواره بین المللی شمس و مولانا بهمراه ارکستر کودکان رودکی و نفر اول جشنواره موسیقی استان از دیگر افتخارات پارسا خائف است.

منبع خبر

حضور نابغه نوجوان موسیقی اردبیل در جشنواره موسیقی فجر کشور

«پارسا خائف» نابغه نوجوان موسیقی استان اردبیل، روز گذشته، ۲۴ بهمن ماه، در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور به اجرای قطعات ترکی و فارسی خواهد پرداخت.

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن ماه در تالار نیاوران تهران آغاز و تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

خائف سال گذشته در جشنواره ملی موسیقی جوان به عنوان نفر اول موسیقی کشور انتخاب و در جشنواره بین المللی شمس و مولانا نیز به عنوان گروه برگزیده معرفی شد.

پارسا خائف متولد ۱۳۸۴ است و از سن ۸ سالگی آموزش آواز ایران را آغاز کرده است این هنرمندان با استعداد با شرکت در کلاس‌های آزاد و آموزش اصولی و علمی زیر نظر اساتید برجسته استانی توانست وارد عرصه موسیقی شود.

منبع خبر

تجلیل رئیس هیئت مدیره بانک ملی از پارسا خائف

با دعوت رئیس هیات مدیره و بانک ملی ایران پارسا خائف نفر اول رشته آواز جشنواره موسیقی جوان در محل دفتر وی حضور یافت و مورد تجلیل قرار گفت.

به گزارش مرزنیوز و به نقل از سایت خانه اردبیل؛ دکتر محمدرضا حسین زاده در این دیدار با تبریک موفقیت های این هنرمند نوجوان ابراز داشت: امیدوارم پارسا با صدای خود نام اردبیل و اردبیلی را در جهان پر آوازه کند.

وی افزود: وقتی یک نوجوان هنرمند را می بینم بسیار خوشحال می شوم چرا که به وسیله هنر است که می توان فرهنگ غنی کشورمان را به جهانیان معرفی کنیم.

حسین زاده خطاب به پارسا خائف هنرمند نوجوان اردبیلی گفت: حتماً به این راهی که انتخاب کردی ادامه بده و انتظارم این است که در انتخاب شعرها و قطعاتی که اجرا می کنی دقت بیشتری بکنی تا شنوندگان صدای زیبای شما مطالب غنی و مفید را بشنوند چرا که متاسفانه امروز بسیاری از جوانان از موسیقی سنتی و پر محتوی دور شده اند و به اشعار کوچه بازاری روی آورده اند.

گفتنی است برگزیده و نفر اول جشنواره ملی موسیقی جوان در رشته آواز ایرانی، نفر اول جشنواره موسیقی استان در سال ۹۶، برگزیده جشنواره بین المللی شمس و مولانا سال ۹۷ به همراه ارکستر کودکان رودکی، اجرای اولین کنسرت رسمی در عید قربان در تالار بین‌المللی هتل شهریار تبریز ارکستر کودکان رودکی و اجرای ده ها آواز ایرانی از جمله سوابق هنری پارسا خائف به شمار می روند.

منبع خبر

اجرای قطعات آذری و فارسی توسط هنرمند نوجوان اردبیلی

قطعات آذری و فارسی برای اولین توسط پارسا خائف هنرمند اردبیلی در سی و هفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اجرا خواهد شد.

به گزارش مرزنیوز؛ این رویداد هنری امروز ۲۴ بهمن سال جاری ساعت ۲۱ در تالار نیاوران توسط ارکستر کودکان رودکی به سرپرستی قادر رودکیان برگزار می شود.

پارسا خائف در اردیبهشت سال ۱۳۸۴ در اردبیل به دنیا آمد و از 7  سالگی آموزش آواز ایرانی را آغاز کرد. این هنرمند با استعداد در اردبیل، با شرکت در کلاس های آواز حوزه هنری و مجتمع هنری فدک، آموزش اصولی و علمی آواز را نزد اساتید اردبیلی خود آقایان محمد علی احدی و حیدر محرمی آغاز کرد و توانست در سال ۹۶ نفر اول جشنواره موسیقی استان را در رشته آواز ایرانی کسب کند.

پارسا خائف از سال ۹۶ تمرین خود را برای شرکت در جشنواره ملی موسیقی جوان آغاز کرد و با کمک و راهنمایی اساتید خود همچون علیرضا مهدیزاده و فواد سمیعی در تهران و همچنین با بهره مندی از آموزش های استاد امید مظهری در تبریز، در تابستان ۹۷ به عنوان نفر اول رشته آواز جشنواره موسیقی جوان انتخاب و معرفی شد.

وی در اواخر سال ۹۶ قطعه اشک مهتاب استاد محمدرضا شجریان را با آهنگسازی حسن یوسف زمانی، تنظیم فواد سمیعی، شعر سیاوش کسرایی و کارگردانی مهدی رشوند بازخوانی و تقدیم به علاقمندان استاد نمود. پارسا خائف در سال ۹۶ با ارکستر کودکان تبریز به سرپرستی استاد قادر رودکیان همکاری خود را آغاز کرد و در تابستان امسال همزمان با عید سعید قربان در تالار بین المللی شهریار تبریز به مدت دو روز با آنها به اجرای قطعات آوازی و تصانیف مختلف پرداخت که با استقبال عموم روبرو شد .

او همچنین با ارکستر کودکان رودکی تبریز در جشنواره بین المللی شمس و مولانا (خوی) شرکت کرد و توانست با اجرای بی نظیر خود که بسیار مورد تشویق حاضرین و به خصوص داور اصلی جشنواره استاد کیوان ساکت قرار گرفت و این گروه به عنوان برگزیده جشنواره بین المللی شمس و مولانا سال ۹۷ انتخاب شدند .

پارسا خائف همچنین در سال جاری با شرکت جشنواره استاد همایون خرم با اجرای تصنیف «در میان گلها» به عنوان برگزیده این جشنواره در رشته آواز انتخاب و تندیس و لوح تقدیر جشنواره را در مرحله نهایی از آن خود کرد و امروز ۲۴ بهمن ماه در تالار نیاوران تهران همزمان به شروع سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر همراه با ارکستر جوانان رودکی به اجرای قطعات آذری و فارسی خواهد پرداخت.

منبع خبر

سایت برنده باش

عاشق تماشای مسابقات تلویزیونی هستم، برای همین تصمیم گرفتم اطلاعات مرتبط با این مسابقات رو در سایت در دسترس علاقه مندان قرار بدم. با ما به راحتی در مسابقات شرکت کنید و برنده شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!